Kauno aikidokos dalyvavo Sakabe Sensei seminare Rygoje

2026 05 08-10 dienomis Rygoje vyko „Aikido Aishinkan“ seminaras, kurį vedė japonų meistras Munetsugu Sakabe. Į seminarą susirinko Latvijos aikido praktikuotojai.
Seminare dalyvavo ir Kauno aikido klubo atstovai – klubo mokytojas bei dvi klubo narės. Tris dienas vykusiose treniruotėse buvo gilinamasi į aikido technikos subtilybes, judėjimo principus, darbo su partneriu pojūtį bei natūralaus judesio svarbą.
Ypatingai džiugu, kad Sakabe sensei daug dėmesio skyrė klubo narėms, padėdamas tiksliau suprasti technikos atlikimą, kūno padėtį ir judėjimo kryptis. Tokia asmeninė meistro korekcija ir galimybė mokytis tiesiogiai iš aukšto lygio mokytojo buvo itin vertinga patirtis.
Seminaras Rygoje tapo ne tik puikia proga tobulinti techninius įgūdžius, bet ir sustiprinti ryšius su Latvijos aikido bendruomene bei pasisemti įkvėpimo tolimesnėms treniruotėms.

Img 20260510 wa0146
Img 20260510 wa0170